wz
17. - 18.10.2009

Bye-Bye Summer DiscDog Fun Weekend (DKnL)

Pátek
Ačkoliv bydlíme relativně blízko Dvoru, vyrazili jsme se Šárkou a Kerrýskem už v pátek. Cestou nás provázel sníh, zima a obavy z toho, jak dopadnou frisbee závody, jestli bude dál takhle sněžit! A kvůli tomu počasí jsme se ani nestavili na žádné kešce :o)

Sobota
V sobotu se závodilo ve dvou disciplínách - The Quadruped a TimeTrial. Při Quadrupedu jsem překvapila sama sebe, při kvalifikačním hodu jsem hodila 32,5 metru, což mě povzbudilo a hned následující týden jsem musela jít vyzkoušet, jestli to byl omyl nebo vítr kdo mi pomohl, ale světe div se, párkrát mi talíř zalétl až na 4 body!!!
No ale zpět do reality... S Comíkem už to bylo o dost slabší, nechytl mi ani jeden ze třech hodů a v poslední šanci jeden chytl, jenže 31,5 metru (překvapivě) nestačilo.
TimeTrial první kolo: Tím, že Comík chytl můj první hozený disk (za čarou, tudíž počítaný) mě doslova vyvedl z míry a ten druhý jsem prostě už nehodila. Buď moc krátký, nebo ho nechytl...
Druhé kolo se nepovedlo hned od začátku, tam mi ten disk lítal opravdu strašně.

Neděle
Soutěžilo se opět ve dvou disciplínách: SuperMiniDistance a DogDartbee. Na Minidistance jsme se Šárkou udělaly pokus a vyměnily si psy, takže jsem startovala s Kerrym. Nejdřív jsme nastoupili právě na první kolo SMD. Trochu pršelo a hlavne tráva byla mokrá, hodně jsem to podcenila (nikdy jsem s mokrým talířem neházela a nenapadlo mě, že to bude TAK MOC klouzat) a parádně jsem to Kerrýskovi zahodila do země :-( To mě užíralo celý den, naštěstí druhé kolo už bylo mnohem lepší, i když k dokonalosti taky něco málo chybělo ;-)
V Dartbee jsem měla ale konečně radost :-) Sice náš výkon měl k dokonalosti daleko, ale Comík pochytal většinu hozených disků a já jsem se jakž takž trefovala.

Záverem musím říct, že mně osobně se akce moc líbila, počasí nebylo ideální, ale oproti tomu, jak to vypadalo v pátek to byla ještě docela krása. Závodníků bylo tak akorát (naštěstí nepřijeli zdaleka všichni přihlášení) a pěkně to odsejpalo. Díky všem organizátorům!

Tato akce se započítávala do Dog Chow DiscDog Cupu 2009, v této sezóně (naší první) jsme se zúčastnili jen 3 závodů z 5, což možná ovlivnilo výsledek - ale spíš ani moc ne-e :o)

FOTKY: na discdog.cz