wz
25.10.2009

Postupové zkoušky dogdancing (Praha - Petrovice)

Tentokrát jsme vyrazili až v den konání akce, v neděli. Zkoušky totiž byly interligentně až odpoledne. (Škoda, že to nenapadne i jiné pořadatele :-)
Nejdřív musím napsat, proč jsme se vlastně se Šárkou vydaly na dogdancingové zkoušky, když jsme tam prakticky ani jedna nechtěla (psů se ptát nemusíme, u nich je jasné, že kdyby věděli, že budou tančit, zdrhli by nám ještě v Hradci) a navíc je to tak drahé. Naše skromné přání bylo jet na MČR v dogdancingu ve dvojicích, kam se člověk musí kvalifikovat splněním aspoň jedné zkoušky první úrovně na výborně. Pro jistotu jsme si každá přihlásily zkoušky 2, co kdyby se jedna nepovedla nebo byla ´pouze´ na velmi dobře...?
Do Prahy jsme dorazili asi v 11, tak jsme měli ještě dost času na nalezení několika kešek, vyvenčení a hledání DogStudia. Z naší hradecké mini výpravy jsem nastupovala první já na Heelwork to Music 1 (divize B). Tato zkouška mi přijde asi nejlehčí, jediný zádrhel byl pivot, který jsem musela Comíka naučit, ale zvládli jsme ho v pohodě (2 lidi před námi nedostali zkoušku právě kvůli němu...). Ale přeci jen, když jsem slyšela, že máme za výborně a ještě navíc za plný počet bodů, hrozně mě to potěšilo a uklidnilo, že to, kvůli čemu jsme sem jeli, mám splněno. Bylo to ale o fous, protože těsně před nástupem naplac, jsem si všimla, že lidi přede mnou dělají práci pacek a tu jsem tam neměla nachystanou tak jsem ji tam musela přidat.
Pak jsem čekala co Šárka s Kerrýskem, ale oni jsou bezvadná dvojka, takže složení Freestylu na výborně nebyl problém. My jsme pak nastupovali také na Freestyle, který byl trochu horší, ale též na výborně, se ztrátou 4 bodů. Pro úplnost dodávám, že Šárky výkon v DwD 1 (Tanec se psem) byl bezchybný, takže naše obavy, že bychom se nekvalifikovaly, byly ty tam :-) (A třešnička na dortu: Jediné dvě zkoušky složené na plný počet bodů měli naši kluci!!!)

Těšte se na hradeckou dvojici na MČR! :-D

FOTKY: asi nebudou, video také není