wz
4.4.2009

Agility závody JARO 2009 (3x jumping) (Hradec Králové)

Co pořád s tím kolenem...?
V pátek (den před těmito závody) jsme byli na tréninku dogfrisbee. Comík mi nešťastně v docela slušné rychlosti vrazil zepředu do kolena, se kterým mám už tak problémy, takže z té procházky jsem byla ráda, že jsem došla domů a v duchu jsem viděla černě náš start na zítřejších závodech. Koleno jsem mazala mastí, zavázala, v noci jsem sotva spala, jak jsem na něj dávala pozor. Ráno to ale nebylo o nic lepší. Ale slíbila jsem, že se přijdu aspoň podívat, tak jsem sbalila vše potřebné a vyrazila. Radši jsem ani nezkoušela, jestli můžu běhat, bylo mi jasné, že to nepůjde. Dobelhala jsem se rychlostí šneka až na místo (což je kus cesty a ještě se psem a boudičkou...) a řekla si, že první běh zkusím nějak odkulhat. No, co vám budu povídat, když jsme vystartovali, zapomněla jsem na koleno a šlo to! Sice po doběhu to bylo ještě o něco horší než předtím, ale do druhého běhu se to zas zlepšilo a po posledním, třetím jumpingu jsem měla napak pocit, že jsem to pěkně rozhýbala.

Jumping 1
Škoda přeškoda, Comík chtěl tak moc do tunelu, že si tam prostě doběhl...

Jumping 2
Vyrovanali jsme si s Comíkem skóre (1:1). Tentokrát to totiž byla naprosto moje chyba, moc jsem Comíkovi utekla po stažení kolem bočnice a on skočil skočku nazpátek.

Jumping 3
DOBĚH!!! Náš první oficiální doběh na druhých závodech!!! :-D Bohužel, v posledním tunelu Comík zazmatkoval, vběhl do něj, ale nelíbilo se mu jeho zakřivení, tak se z něj vrátil. Ale nic neskočil, tak jsme šli ten tunel opravit, což nás stálo hodně drahé vteřiny, jinak by to bylo krásné! 5 tr.b. za odmítnutí a 17,41 za čas.

Rozhodčí: Plíštilová (1), Slávka Podmolová (2,3)

Video, fotky (Proč tolik žab? Co kdyby to byl žabí princ? :o) ):

Foto z webu www.agility.hukot.cz