wz
27. - 28.3.2010

Dogfrisbee vejkend (Záměl)

Po dlouhých dnech těšení jsme se konečně dočkali a v pátek odpoledne vyrazili do Záměli. Všichni účastníci nakonec přijeli už v pátek večer, takže jsme si šli honem hodit, dokud bylo světlo, a pak jsme si samozřejmě povídali dloooouho do noci.

V sobotu byl v plánu dopoledne trénink a odpoledne procházka. Všechno jsme splnili, výletovali jsme na hrad Potštejn, tábořiště Vochtánku a zpět údolím Divoké Orlice. Jako vždy tam bylo moc krásně a déšť následně vykompenzovala sluníčko a duha, když jsme vylezli na vyhlídku! Jen jsme dorazili z procházkování, popadli jsme disk a nástup na ultimate! Tuto hru jsem hrála poprvé a snad ne naposledy, asi budu muset zmáknout ségru, aby mě to trochu víc naučila, když teď tak obráží ty jejich MČR a tak... :o) Sobotní večer byl pro většinu kratší než ten páteční, ale pro takové sovy jako jsem já to bylo strašně dlouhé!

V neděli to tedy se vstáváním nebylo tak žhavé jako v sobotu (navíc ještě změna času!), takže když jsme byli vyhnáni z postele, brňáci si už dávno házeli. Rychle jsme se k nim přidali a šli zorganizovat neoficiální paralelní TimeTrial závod pro účastníky. Jsem zvědavá, jak se bude těmto novým pravidlům dařit v budoucnu, ale musím uznat, že aspoň jeden běh byl úplně vyrovnaný, ani jeden ze 3 lidí na čáře si netroufnul určit vítěze!

Po ukončení TimeTrialu už bylo odpoledne, a když jsme si chtěli ještě chvíli házet, ruce a nohy silně protestovaly, tak jsme to raději zabalili a vydali se vstříc svým domovům. Vejkend byl skvělý, parádní a těším se na další. Můžu prozradit, že něco se chystá, ale zatím jsme ve fázi příprav :o) Možná jsem dostatečně nezmínila, že jsme se spolu s nymburskými na pořádání této akce podíleli ;-)

Fotky: moje na rajčeti, Eva Sáňková (budou)