wz
16. - 18.4.2010

Víkend psích sportů + Akce Z (Nymburk, Praha)

V pátek k večeru jsme se vydali do Nymburka na Víkend psích sportů. V plánu jsme měli na sobotu agility a flyball, na neděli obrany. Ale všechno bylo jinak :-)

V noci z pátka na sobotu mi ve cvičácké maringotce nedala spát nějaká myš, která si usmyslela, že musí nutně zrovna teď žrát, hrabat a kdesi cosi a ještě chvílema vykoukla, omrkla situaci a zas začla chroupat! K ránu jsem se pěkně nudila, když jsem nemohla spát, tak jsem ji chtěla aspon vyfotit, ale na to byla zas tma, tak ji foťák nezaostřil... (To jen aby superšťouralové a maxidetailisti pochopili tu rozmazanou fotku se šipkou ;-) )

Sobota nás přivítala nádherným počasím a celkem přívětivou teplotou, tak jsme změnili plány a místo cvičení jsme vymysleli akci Z - ZOO Praha. Společnost a průvodce nám celý den dělali Michal s Jessákem. No nerada to říkám, ale hnědobílá barva u náhodných kolemjdoucích, kteří si šeptali tak, že to bylo slyšet až za rohem, zvítězila a Jess vyhrál pomyslnou cenu sympatie diváků (minimálně) 3:1 :o)

Neděle pro nás začínala až někdy v 11, od 12 jsme šli frisbeečkovat na hasičák. Strašně funěl větr (vážně, větr!), takže to házení bylo dost náročné. Ale vracení kuřat (to je název jednoho hodu) 4 lidem (začátečníkům, kteří všichni házeli na mě, aby to pro ulehčení měli po větru) najednou a proti větru byl celkem slušný trénink! Ale té srandy co jsme si u toho užili... :o)

Fotky: nedělní frisbee na rajčeti

Fotky ze ZOO:
Comík a jeho kreace s hlavou Je tam myš a nechce se fotit! Surikata s panem C a JJ Povinné earth-cache-foto Cestou zpátky měl C zelektrizované uši :-D