wz
Květen 2010

Frisbee květen

1.5. Předváděčka Rýzmburk

V sobotu jsme si parádně vymáchali nohy v mokré trávě když jsme vymýšleli, že bychom mohli zkusit na Rýzmburském voříškovi dogdancing ve dvojici s Michalem a Jessákem. V tu sobotu nám to cvičilo pěkně, ale v neděli to dopadlo docela vtipně a ještě že jsem nikde nenašla fotky ani videa! :-D Jessák byl trochu přemotivovanej a Comíkovi by víc motivace pro změnu neuškodilo... Ale neflákali jsme to úplně, odkroutili jsme si to svoje a příště to třeba vymyslíme víc a líp :o)

9.5. Semináře

Tuto neděli se v Praze konaly 2 semináře pod vedením Míši Andrové a Markéty a Verči Urbáškových. Jeden bylo školení pro rozhodčí distančních disciplín v dogfrisbee a druhý byl trénink se psy. Dopoledne jsme si všichni prošli teoretickým i praktickým cvičením, napsali test a dostali glejt, že jsme tedy proškolení rozhodčí :o) Odpoledne na semináři jsme zase dostali pár rad a docela mě pobavilo, když o Comíkovi někdo řekl, že je šikovnej :-D Šikovnej by byl, jen nám schází ta přesnost v chytání...
Fotky: Markéta

15. - 16.5. Nymburk DiscDog Fun Weekend

Comík podával docela pěkné výkony, ale na nějaká umístění to nestačí, to by musel chytat ještě lépe a já házet o moc dál a přesněji... Měla jsem půjčeného ještě Šárčina Kerrýska, protože panička se pilně učila na maturitu... A spolu se nám podařilo VYHRÁT DogDartbee v konkurenci 72 týmů!!! To si zaslouží samostatnou aktualizaci, takže KLIK.

22.5. Předváděčka Dobříš

Odbyli jsme si s Comíkem premiéru dogdancingu jednotlivců na Májových slavnostech :o) Sice jsme podváděli, protože jsem měla v ruce párek, ale to byl tanec potom! :-) Pak jsme pomohli zdejším nadšencům se začátky dogfrisbee.

29. - 30.5. Dog Chow Disc Cup Wroclaw

Naše první závodní návštěva Polska. A to si také zaslouží větší aktualizaci... Takže ZDE.