wz
29. - 30.5.2010

Dog Chow Disc Cup Wroclaw (Wroclaw, Polsko)

Hlavně s Luckou jsme se domlouvaly, že bychom chtěly aspoň jednou letos navštívit závody v Polsku. Chorzow nevyšel a Wroclaw je nejblíž, takže bylo brzy jasno.

Vyráželi jsme z Hradce v pátek asi v 5 odpoledne - 5 lidí a 4 psi v jednom autě. Ubytovali jsme se v kempu, kde už byla většina ostatních čechů a že nás nebylo málo!

V sobotu při přejímce jsme dostali spoustu dárků (věděli jsme, že něco dostaneme, ale tolik!), tak jsme už v tu chvíli věděli, že nejedeme zbytečně :-D Začínalo se SuperMiniDistancí, protože poláci mají závody dělané pro diváky na prvním místě, takže se konají v parku a to nejlepší je odpoledne. SMD se nám nepovedla vůbec, to jsem všechno zahodila já (strašným způsobem) :-( Odpolední freestyle byl taky katastrofa, protože jsem si říkala, že na začátku tam zkusíme oddogdancingovat něco jiného než obvykle, jenže to nebylo nacvičené a Comík udělal něco, co jsem nečekala. A to mě rozhodilo na celou sestavu! Už od začátku jsem ji celou zapomněla! Pak jsme měli ještq miniDistance ke freestylu, kterou jsem házela lépe, ale pro změnu Comík nechytal. Po skončení závodů jsme jeli zpátky do našeho boxer-kempu (boxeři tam měli nějakou velkou výstavu nebo co, takže jich tam bylo hrozně moc a z různých zemí).

Po sobotě jsme byli na krásném ... předposledním místě :o) A to taky zčásti kvůli MD, kde Comík chytil snad jen 1 disk za 2 body. Tohle zjištění mě moc nepotěšilo, ale jsem zvyklá :-) V neděli jsem raději vynechala experimenty a dělali jsme vše tak, jak nám je to nejznámější. Nastupovali jsme na plc zrovna po dešti, což by mě znervóznilo, kdybych dělala nebezpečné prvky jako třeba vaulty, ale stejně jsem nevěděla, co mám čekat... Nakonec nám to docela prospělo, Comík běhal pomaleji a možná i proto toho pochytal na své poměry dost.

Kategorie Starters byla nejvíc obsazenou (25 týmů), proto mě náš výsledek, 15.místo, poměrně uspokojuje. Vyšplhali jsme se o 9 míst výš a to jen druhým kolem freestylu!!! Nechali jsme za sebou dokonce tým s 11,5 body z MD!!!

Naše video (pouze 2.kolo freestylu), naše výsledky, celkové výsledky. Fotky mám prakticky jen z cesty, nějak se mi nechtělo fotit...

Oběd!