wz
10. - 11.7.2010

Neoficiální dogfrisbee závody (Brno)

VÝSLEDKY DARTBEE JSOU NEOFICIÁLNÍ, PROTOŽE BRŇÁCI ZATÍM DODALI JEN FREESTYLE A TIMETRIAL A NENECHÁM KVŮLI TOMU PŘECI VÁZNOUT AKTUALIZACI :O)

V pátek jsem se hned po příjezdu jedinkrát (poprvé a naposledy) prošla po hřišti jen v pantoflích a hned jsem měla v botě včelu! Naštěstí byla mírně zmatená a místo mé nohy dala žihadlo botě. Na závodním place totiž byla co půl metru nějaká včelka a málokdo odjížděl z víkendu bez jediného bodnutí. Ale chodit v těch hicech v pevných botách, to bylo peklo! A večer vystřídal jeden hmyz druhý a bylo zase hafo komárů. Jinak byly závody parádní, vzhledem k nízkému počtu účastníků byla atmosféra výborná, skoro rodinná. Nikdo nikam nespěchal, každý byl rád za chvilku pauzy v tom horku.

Comík byl celý víkend zřejmě dobře naladěn. Začínali jsme kvalifikací dogdartbee, kde jsme na 6 hodů pochytali pro nás neskutečných 120 bodů!!! Co je pro mě ale důležitější - Comík chytil snad 5 ze 6 hodů! Tento výsledek nám stačil na třetí místo, ze kterého jsme postupovali do semifinále. To probíhalo odpoledne po freestylech. Ve freestylu Comík taky docela dost pochytal, ale myslím, že všechno, co bylo trochu na dálku, to odpinknul :-( K tomu jsme přidali minidistance za 4 body (jak jsem Jindrovi slíbila, když to bude víc než 2, budu ráda), průběžně tedy 13.místo. Ještě zbývalo dozávodit dartbee. V semifinále jsme se potkali s Pepou a Amálkou, tak jsem čekala, že to je předem ztracené. Comík byl moc šikovnej a zase toho hodně chytil, ale já jsem se zas nijak extra netrefovala. Ač jsme Pepu neporazili, tak to bylo pro nás výjimečně podařené kolo a udělalo mi obrovskou radost, že jsem na úspěch s vypůjčeným Kerrym (1.místo v dogdartbee na květnových závodech v Nymburce) navázala i se svým vlastním psem :-)

Neděle byla snad ještě pohodovější než sobota. V plánu totiž byl jen timetrial a 2. kolo freestylu. V prvním kole TT se nám opět nebývale dařilo, 24,59 vteřiny nás dostaly na 2.místo! A mimo jiné je to náš osobní rekord, stejně jako při dartbee v sobotu :-) Pak přišel na řadu freestyle, kde Comík zase poměrně (krátké hody) dost chytal, ale já jsem udělala jednu chybku, kvůli které jsem se pak potýkala s nedostatkem disků... Na závěr soutěžního víkendu bylo druhé kolo TT, kde Comík minul hned první hod, tak jsem mu hodila ještě jeden kratší motivační a šli jsme z placu s tím, že to třetí místo asi těžko udržíme. Startovali jsme na začátku celého pole, takže před námi byla spousta nadějných týmů. Nakonec nás předběhla Yva s Chase a hradecká Lucka s Jessií, které po loňském třetím místě tentokrát vybojovaly druhé. S naším výsledkem jsem spokojená (možná spíš překvapená), hlavně by se mi moc líbilo, kdyby Comík pokračoval v chytacím trendu :-) Aspoň na ty krátké hody, prosím, prosím! Ale teda Lucko - takhle nás vyšoupnout z bedny... :-P

Nesmím se zapomenout zmínit o tom, že jsem si poprvé vyzkoušela roli rozhodčího, a to na execution kategorie Open. Bála jsem se, co když něco špatně spočítám, ale než jsem se rozkoukala, bylo to odbyté a docela mě to i bavilo :o)

Fotky: moje fotky, Ondra Uhlíř, Želva, Martin Motrinec

Celkové výsledky: BAF; A jestli vás někoho ještě baví naše freestylová videa, tak tady je opět jedno kolo: YouTube