wz
16. - 17.7.2010

Výlet za štěňátky a lovení kešek (Praha)

Na páteční odpoledne jsme měli v plánu navštívit s Comíkem jeho první potomky. Cesta byla úmorná, 2 hodiny dálkovým autobusem (nejpříjemnější část - s klimatizací), půl hodiny metrem a půl hodiny městským autobusem. Comík byl pěkně otráven a znuděn. Ale vyžehlila jsem to u něj tím, že na místě bylo několik krásných feneček :o) Ovšem ti malí otrapové... Chtěla jsem si je vyfotit, nejlépe i s tátou, ale ten hned po prvním zdrhnul pod keř a nehnul se odtamtud dokud nebylo vyblejsknuté poslední mrně. Pak nás čekala zase hodinu a půl trvající cesta pražským MHD, no hrůza! :-(

V sobotu jsem dostala ráno na vyvenčení Jesse, tak jsem si naplánovala nějaké kešky a šlo se. Ovšem bylo zase úmorné vedro a cesta vedla dost městem, až na konci se psiska mohla trochu proběhnout... Celkem jsme ťapali asi 4 hodiny, takže jsme přišli dost utahaní, zvlášť když to vyšlo pěkně přes poledne.

V neděli jsme vyrazili za Pepou, kde jsme ke svému překvapení zjistili, že to bude taková psí session - Comík a Jessák, kříženky Amálka s Tulou, bulmastifka Dafne a kříženka Libuše s bíglem Olíkem. A ještě vlastně 2 domácí kočky! Pořád nechápu, jak jsme se na tu malinkou předzahrádku mohli vejít :-)

Fotky: Štěňátka + geo