wz
8. - 10.10.2010

Víkend s ajťáky no.2 (Řásná)

Další prima víkend s lidmi z naší fakulty. Opět jel Comík s námi, tentokrát jsme s sebou ale měli psy 2 - ještě Jesse :-) Já vím, já vím, pokouším trpělivost naší hodné paní učitelky... :-D

V sobotu jsme šli přes zříceninu Štamberk a přírodní úkaz Kamenné moře do Telče, celkem asi 20km a 3 kešky :-) Počasí bylo parádní, jen foukalo trochu víc než bylo milé, ale šlo to. Comík při návratu do kempu objevil novou perfektní zábavu. Lovení myší na louce! Tak jsme si pak chvíli házeli frisbeečkama bez psů a Comík pořád s rypákem u země a čmuchal a hopsal - žádnou ale neulovil, tak musel dostat klasickou granulovanou večeři :o)

Neděle byla snad ještě hezčí než sobota a nefoukalo tolik. V plánu byl jen krátký výlet na Míchovu skálu. Odtud je dokonalý výhled po okolí, úplná paráda! Zpátky kolem Velkého pařezitého rybníka, který v podzimním slunci a s barevným listím okolo vypadal úžasně. Cestou domů jsme se stavili ještě na několika keškách a přijeli jsme docela slušně unavení!

Poznámka pod čarou:
Nemůžu si odpustit geo-bilanci :-) 13 keší za víkend... Včetně mého osobního jubilea, 650. Zrovna na toto číslo vyšla zároveň i má nejmenší nalezená. A během 1 dne (neděle) jsme našli jak tuto nejmenší, tak zároveň i mou největší - barel. No není to krásné? :-) Howgh, konec hlášení! :-)

Fotky: rajče