wz
24. - 25.4.2010

4. Kirican DiscDog Freestyle 2010 (Tovačov)

Páteční cesta na Kirican byla v duchu pohody a dobré nálady, stavili jsme se s Michalem, Péťou a všema hafanama na 4 keškách a na místě jsme stejně byli jako první, z čehož plynou jisté výhody... :o)

V sobotu jsme s Comíkem nejdřív nastupovali na freestyle, který ho celou dobu bavil (což mě potěšilo), na druhou stranu toho ale moc nepochytal... Ale ještě horší to bylo v SuperMiniDistance, kdy úplně mojí chybou Comík nechytil ani jeden disk :-( Potom jsme házeli ještě miniDistance k freestylu, kde jsme dali celkem 8 bodů, což (na nás) není špatné. O to nepochopitelnější bylo, že v SMD se nedařilo vůbec ani ve druhém kole, kde C chytil jen jeden a navíc jediný fakt hodně nepovedený hod. Ty distance ho ale vůbec nebavily... Druhý (nedělní) freestyle pochytal pesan lépe a zase ho to bavilo a soustředil se. V neděli odpoledne jsme se ještě šli s Anežkou a Chapsem úplně vyčerpat na výlet za keškou a cestou domů jsme zastavili u Moravské Třebové, kde je zvláštní anomálie, díky které se vám auto s vyřazenou rychlostí rozjede do kopce! Bezva zážitek, doporučuju! :o)

Video TADY a fotky jsou zde: MOJE, PAVLA GAŠPÁRKOVÁ, LÍDA MACHAČOVÁ, ONDRA UHLÍŘ, PAVEL HUMPOLEC, DEJNA KAVALÍROVÁ, LUCIE KOMOŇOVÁ, JÁJINA MALINSKÁ, MALINČÍKOVI (sobota), MALINČÍKOVI (neděle), PAVEL ŠAFÁŘ, VERČA MAKOVSKÁ, PETRA KOLMANOVÁ, LENKA BLACHOVÁ, EVA SLOUPSKÁ, LUCIE SEĎOVÁ, bordercollietovacov, URBÁŠKOVI + JANA KOCHANOVÁ. Celkové výsledky zde: KLIK!