wz
26.6. - 2.7.2010

Miš Maš (Jihlava)

Po roční pauze jsme jeli opět na skvělý tábor Miš Maš! Bezvadný je v tom, že není zaměřen na jeden či dva psí sporty, ani nemá pevný řád kdy se co cvičí a navíc se většina účastníků a trenérů mezi sebou zná.

Trénovali jsme hlavně agility, dogfrisbee a obrany. Vyzkoušeli jsme si práci s gymballem, ale gymballový tábor nás teprve čeká... Agility byly hrůzné, protože je vůbec netrénujeme a pěkně nám to nešlo :-/ Navíc vzhledem k tomu, že jsem agi kvůli času a chybějícím trenérům v Hradci vzdala, tak neřeším zóny, což se Linkovým (obzvlášť Romanovi) moc nelíbilo O:-) Dogfrisbee trénoval Jakub Štýbr a i když mě ta upřímnost moc nepotěšila, tak díky za ni! ;-) Obrany figuroval Tomáš Taubner a děkuji nejen jemu, ale všem figurantům, kterým nevadí dát Comíkovi kousnout, i když předem říkám, že s obranami nemám další ambice, ale psa to baví!

Tábor jsme si parádně užili, jezdili jsme na koupačky k nedalekému rybníčku, přes den kromě cvičení jsme se flákali a každý večer jsme se Šárkou, štěňaty z Nymburka a Pyšelskou posilou hrály společenské hry (kromě karet a kostek taky Bang!, Střelené kachny a Jungle Speed).

Fotky: Linkovi, Pavla, Markéta