wz
4. - 6.3.2011

O frisbee dědy Mráze (Hradišťko u Nymburka)

Závody začaly a skončily v sobotu, nicméně já odstartuji reportáž pátkem a opustím ji nedělí.

Tak tedy pátek. Jeli jsme do Prahy, nic zajímavého. Tam jsme se ale vydali na kešky. Naším cílem byla jedna noční krabička, čili jsme očekávali pěkné dobrodružství :-) To přišlo dříve než jsme čekali, hned u první keše. Vytahováním pingpongáčů pomocí magnetu zpoza cedule naučné stezky, to bylo teda něco! :o) Pak jsme dorazili na agility hřiště a potrénovali slalom, zónovky a málem jsme se přizabili na kruhu :-/ Následky ale vůbec žádné, Comík se oklepal, podíval na mě, co se vlastně jako stalo a bez řečí proběhl kruh znova, už bez problému. Začalo se pomalu stmívat a my dorazili na start. V nohách jsme měli už 1,5h chůze a jak padla tma, Comík se při každém zastavení ukládal ke spánku :o) Až k cíli jsme bohužel nedošli, na trase se objevil problém, zřejmě ukradený úkol :-( Tak jsme po 4 hodinách dopajdali domů a padli za vlast :-)

V sobotu ráno jsme vyrazili do Hradišťka na závody. Nehodlám vyprávění nijak natahoval, prostě 1.kolo SMD = spokojenost (náš nový osobní rekord - 11,5b), 1.kolo TT = hrůza, děs a běs, Pitch & Go = všeobecný zmatek, 2.kolo SMD = už ať je to za námi. Nemůže se podařit vše, ale celkově mám dobrý pocit. Já jsem po zimě neházela úplně hrozně, závody byly fajn, počasí se povedlo a po skončení závodního dne jsme si jen tak házeli, a protože Comík vypadal, že by si ještě zachytal, hodila jsem mu asi 2 disky a z toho ten druhý... No prostě nádhera. Mně se povedl dáááleko, všichni přihlížející chválili hod, ale (dle jejich slov) škoda, že ho pes nestihne... Stihnul (i jí jsem zírala), chytil a přinesl. Ukázková prácička :-)

Cestou zpět do Prahy jsme si našli ještě pár kešek, ale hlavní v tomhle směru byla zase neděle. Opět jsme si udělali asi 4-hodinovou procházku s několika pěknými krabičkami, NEpřišli jsme na to, co znamenají písmena EFG, zato jsme se hned dvakrát poučili, jak probíhal atentát na Heydricha :o) Myslím, že panu C se takovéhle akční víkendy, kdy si z části hrajeme a zčásti lelkujeme procházkováním, moc líbí. V neděli cestou autobusem domů měl totiž nebývale tulivou náladu, až mě úplně dojal :o)

Celkové výsledky, naše výsledky.