wz
25.6.2011

Marlenčiny distanční závody (Lysá nad Labem)

V pátek před závody jsem měla těžkou zkoušku, takže všechno bylo hektické. A opět jsem měla na starost startovky a výsledky. Zkouška dopadla hooodně nad očekávání :-D Vyrazili jsme do Lysé s Comíkem vlakem. Zrovna když jsme potřebovali přebehnout z nástupiště na vlak, byla v Hradci PŘÍÍÍÍŠERNÁ bouřka. A zrovna v okolí nádraží. Za těch možná 50 metrů jsme i s deštníkem totálně zmokli. Vlak se při každém blesku třásl, no nic moc... Navíc vypadl proud, čili jsme hned nabrali zpoždění. Zbytek cesty v pohodě, našli jsem v Lysé jednu kešku a jelo se na cvičák.

Konečně má taky někdo na závodech tiskárnu, se kterou nejsou problémy :-D Co se startovek a výsledkovek týče, vše tedy bylo v pohodě :-) Závodilo se v paralelním TimeTrialu a DogDartbee. Ráno jsem si ještě dohlásila Jessáka, protože jeho páníček posuzoval, tak nemohl závodit :-)

Comík tradičně... První 3 hody DDB pěkné, ale pak už jsme toho moc nepřidali, TT chytil na 3 hody, takže čas slušný a poprvé jsme postoupili do semifinále. Tam nás vyřadil ignorant Matýsek, protože se mu povedly první 2 hody, nám až 3... Ale nebylo to zas o tolik :-) Jess se také dostal do vyřazovacích bojů v TT, ale druhý hod jsem mu hodila ošklivej, tak postoupila Dina. V Dartbee se ale Jessovi dařilo. Do semifinále jsme šli ze druhého místa, v tom semifinále to byla teda těžká krize, ale postoupili jsme. A ve finále nakonec vyhráli! :-) Tak už mám na kontě 2 vítězství v DogDartbee, pokaždé s jiným psem, ale nikdy ne s vlastním... :-D

Celkové výsledky + foto + video, naše výsledky.