wz
4. - 5.6.2011

Fun Factory for Frisbee (Blšany)

Na FFFF jsem se těšila hodně dlouho dopředu, protože všichni hlásili, jak to bude skvělá akce a jedna velká party. Asi si teda party představuju trošku jinak :-D Ale s Comíkovými výsledky jsem spokojená.

Vzhledem k tomu, že jsem pomáhala s organizací, nebylo moc času na nějaké opakování, navíc pes viděl disk od Nymburka asi 2x, tedy 2x během 3 týdnů... Naši sestavu jsme poprvé a naposledy odehráli v Tovačově, čili před měsícem. A já doma zapomněla tahák! Takže jsem vzpomínala a vzpomínala a na nějaké sekvence si vzpomněla přesně ve chvíli, kdy jsem šla z placu pryč... :-) Ale co jsme dělali, to se nám docela povedlo, zvláště v sobotu. Přestože bylo úmorné vedro, Comík celou dobu hezky běhal a chytal. Na přesnost při chytání mu vedro zřejmě pomáhá, protože je přeci jen trochu pomalejší a víc na hozené disky čeká. Při MiniDistance jsem házela novým talířem a šlo to hezky jak mně, tak psovi a bylo z toho 9 bodů. Super MiniDistance si s Comíkem poprvé vyzkoušela moje ségra. Hraje ultimate, takže hodit diskem (přestože ten náš je diametrálně odlišný) umí, ale přeci jen s Comíkem ji nenechám trénovat tak často, jak by bylo třeba. Nicméně s ní hezky fungoval a dokonce i něco chytil :-)

Moc se těším na další závody. Speciálně na ty, kde nebudu nic dělat (ačkoliv mě to baví). A úplně nejvíc na ty, které bude pořádat kdokoliv z těch, kteří mají nějaké remcy...

Celkové výsledky + foto + video, naše výsledky, slow motion video z celé akce, slow motion video Comíka.