wz
23. - 24.7.2011

Memoriál Jindry Pecháčka (Dobříš)

Pohodové rodinné závody se skvělou atmosférou a spoustou veselých historek jsou za námi a přinesly jedno VELKÉ překvapení :-)

V sobotu se nám vlastně vůbec nedařilo, zvlášť při krátkých hodech, tedy v Dartbee. V MiniDistance jsme si aspoň ve druhém kole hodili (asi podruhé v životě) s Comíkem do 4-bodové zóny. S Jessákem jsme si zasloužili 15 bodů (za 1 kolo), což je pěkný výsledek, myslím :-) Večer byla spousta zábavy a již zmiňovaných historek o Jidrovi...

V nedělním TimeTrialu jsem házela hrozně. Hrozně! Hlavně chudákovi Jessovi :-( Comík to měl dobré. Ale díky počtu závodníků jsme se i tak dostali mezi nejlepších 16 týmů a postoupili tedy do osmifinálových běhů. Tam jsme s oběma (překvapivě) hned vypadli. Hlavně když Jessák do dvojice chytil pozdějšího vítěze (a Comík ignoranta Matýska)... ;-)

Quadruped byl také velmi pohodová záležitost. Z nějakého důvodu mě naprosto opustila jakákoliv nervozita a najednou jsme byli s Comíkem ve finále proti Pavle s Francem. Možná proto, že vím, že Pavla hází dál než já a Franco spolehlivě chytá, jsem nečekala nejmenší naději... Ale nějakým zázrakem po, musím říct, moc pěkném finále, jsme VYHRÁLI! :-) Po Kerrýskovi a Jessovi jsme se i s Comíkem umístili na první příčce v dogfrisbee! HURÁÁÁÁÁÁ! :-)

Soutěž skončila ve velmi rozumnou hodinu, což nás těšilo zejména proto, že nás čekala dvouhodinová cesta domů a pak další 2 hodinky na Moravu na tábor... Kam jsme dorazili v 10 večer a za tmy a deště stavěli stany. Ale o táboře už v TOMTO článku...

Celkové výsledky + foto + video, naše výsledky, reportáž na ČT24.