wz
24. - 29.7.2011

Dogfrisbee tábor (Citov)

Do Citova (u Přerova) jsme jeli z Dobříše. Přesněji řečeno z Dobříše jsme jeli do Hradce, kde jsme přesedli z auta do auta, dali si večeři a pokračovali na Moravu. Takže náš slavný příjezd se konal asi v 10 hodin večer... Jako by to nestačilo, tak pršelo a v tom jsme měli stavět stany. A pršelo nám, bohužel, celý táborový týden, prakticky od rána do večera. Měla jsem s sebou kromě Comíka i Jesse, který nejdřív hledal páníčka, ale pak zapomněl a užíval si těch pár dní flákání se, frisbee, procházek a gymballů :-)

Na Comíka vymyslela Míša novou věc na trénování, aby zlepšil motivaci, zápal, stisk a to vše aby jej dovedlo ke kýženému chytání. Prýho to prostě naučíme a basta! :-) Takže zatímco ostatní dřeli na sestavách, drilovali hody apod., já jsem házela schválně shitky, na krátkou vzdálenost a jenom backhandem :-D Comík byl nadšen, protože taková přetahovací a motivační hra je hrozná sranda :-) No a když zrovna nebyli na řadě psi, trénovala jsem hody já (když jsem zrovna nespala...) Zkoušeli jsme i novou techniku dlouhých hodů, tak uvidím, jak se osvědčí. Že létá dál než moje současná, o tom není pochyb, ale potřebuje ještě přidat na spolehlivosti.

I přes to děsné počasí (pravda, psiska skákali radostí, pro ně bylo ideálně) jsme si tábor báječně užili! Večerní švábování a Jungle Speedování nemělo chybu a takových momentů by se našlo víc :-) Díky za super týden se skvělou partou! A za rok uvidíme... :-)

Foto od Ondry, od Terezy.