wz
26. - 27.2.2011

OPSION 015 (Hradec Králové)

Zas jsme se vydali pokoušet agility ducha, tentokrát to ale nebyla až taková DISkotéka :-)

Mám pocit, že když udržujeme kontakt s agility aspoň občas, jde to. Jak jsme ale měli téměř roční pauzu, to už šlo hůř... Od minulého OPSIONu jsem párkrát vytáhla naše 2 překážky a hopsali jsme, ale tréninkem bych to úplně nenazývala :o) No ale zima je dlouhá, tak proč ji nevyplnit ještě nějakým agi víkendem?

Tentokrát stavěla parkury Alice Glöcknerová. Ty sobotní se mi zdály zapeklitější a tolik mě nebavily, nedělní se mi líbily víc, myslím, že byly běhavější a mně se líbí, když běh plynule utíká bez zběsilého motání se na 4 skočkách pořád dokola :-) V sobotu jsme se v agility i jumpingu DISkli, ovšem zkoušku jsme zaběhli čistě! V neděli jsme doběhli 2 běhy a poslední (jumping) byl teda hooodně těsný, tam jsme se DISkli na poslední překážce, úplně blbě O:-) Ale stejně tam byla nějaká chyba nebo odmítačka, takže to nemrzí zas tolik :-)

Parádně jsme si zaběhali, to musím říct! Kromě prvního sobotního běhu (jedna velká katastrofa a naprosté nepochopení), jsme si s Comíkem docela hezky rozumněli, myslím. Jen mě mrzí, že jsem mu během víkendu přestala věřit ve slalomu (dřív si náběhy hlídal sám a téměř vždy dokončoval, ale tady mě několikrát vypekl), zato houpačku ten pašák v neděli přestal řešit a já jsem jen zírala, jak na ni jde s chutí! Něco za něco zřejmě :-/ Ještě je v úvaze příští OPSION a pak zřejmě opět na rok uložíme agility k letnímu spánku...

Naše výsledky, celkové najdete na kacr.info nebo na opsion.cz. A video obou zkoušek je ZDE.