wz
19. - 20.3.2011

OPSION 016 (Hradec Králové)

Zkonstatovali jsme (a ne kvůli výsledkům, nýbrž z časových důvodů), že agility jdou zase na rok k ledu. Na posledních závodech před touto pauzou se opravdu nedařilo, tratě nebyly jednoduché, ale Comík odváděl hezkou práci.

Po všech těch bězích a 2 dnech plných stresu (v uvozovkach) nemám už ani páru, jak ten který běh vypadal, ani jak a kde jsme se DISkli nebo jaký jsem měla po doběhnutí pocit. Jediná statistika, kterou vím, je, že jsme doběhli 1/5 běhů a ani ten doběh nebyl oslnivý :-D

Hodně lidí se divilo (a to říkám hodně slabě!), jaké tratě pan rozhodčí postavil (Spolek). Hlavně jedničkáři a ve značné míře i dvojkaři při svých zkouškách. Ano, nic nebylo zadarmo. Asi 2 běhy se mi moc nelíbily, ale pouze z toho důvodu, že mám raději běhavé, kde můžu psa řídit pěkně na dálku. Opravdu nemusím lámání psů přes 1 překážku zpátky na druhou atp.

Co byla ale opravdová katastrofa, to byl 2.nedělní běh, čili zkouška. Tam jsme se se psem ale vůbec nedohodli, on byl nějaký příliš veselý a já jsem ho nestíhala kočírovat. Sám si hledal, kam se bude pokračovat a trochu se tak choval i v následujícím běhu, ale bylo to už lepší. Možná toho měl za celý víkend dost a vymýšlel blbosti, co já vím...

Naše výsledky, celkové najdete na kacr.info nebo na opsion.cz. VIDEO o tom, jak pan C zachránil běh od diskvalifikace (no, popravdě ji jen oddálil) svou profesionální pohotovou reakcí 8-)