wz
29.3. - 1.4.2012

DCDC Chorzow (Chorzow, PL)

Do Polska se mi nejdřív chtělo, pak nechtělo a nakonec zase chtělo :-) Loni nám to nějak nevyšlo, tak jsem to letos nechtěla podcenit, protože zdejší atmosféra stojí za to!

Vyráželi jsme v pátek, azyl jsme našli v Olomouci a brzy ráno (při té vzpomínce, v kolik to bylo, mě mrazí ještě teď!) jsme pokračovali na místo. Dojeli jsme akorát, zabrali český plácek a snažili se co nejvíc vyhnout slunečním paprskům. Závody byly freestylové, my jsme konkrétně nastoupili kromě královské disciplíny také v Record Chase, hodu do dálky. Tam jsem už už ztrácela naděje, že vůbec něco hodíme a chytíme, ale poslední hody jsou naše! :o) S výkonem 45,67m jsme napjatě čekali, co na to ostatní závodnice. Tajně jsem doufala v postup mezi top 5. A povedlo seeeee! :-) Šli jsme ze čtvrtého místa, na bednu bychom však museli překonat 50-ti metrovou hranici a tolik hodit neumím. No nicméně hodila jsem a tím jsme si vysloužili s Comíkem našich 5 minut polské slávy :-D Comík statečně utíkal, hopsnul, pinknul, ale disk pokračoval dál, tak hospnul ještě jednou, OPĚT pinknul a disk pokračoval dál a chlupáč ještě jednou hupsnul a ... nechytil :-( Škoda veliká, ale kdyby on nepomoh, stejně by to přes 50 nebylo, takže si nemáme co vyčítat. Ale stejně, mohl to nakonec chytit, že? :-) Takže, pro změnu, bramborová pozice...

Naši freestylovou sestavu bych si už KONEČNĚ měla zapamatovat! Měli jsme ji každý den jinou a zapomněla jsem na dogcatch (i když podle mého lepší, než na overy jako někdy minule) :-) Druhé kolo se nám docela povedlo, ale pokaženou MiniDistance už zachránit nešlo, takže nakonec 19. místo - pro nás rozhodně úspěch, vždyť jsme nebyli poslední ani předposlední! :-)

Závody jsme si opravdu užili, hotel jsme měli krásný, podpora ostatních byla prima... A v neposlední řadě počasí se podařilo! :-)

Naše výsledky, celkové výsledky.