wz
22. - 23.9.2012

Last Minute Distance (Jihlava)

Závody uspořádané na poslední chvíli a s podporou závodníků byly fajn. A žranice to byla tak neskutečná, že cestou domů jsem měla vážně největší chuť na bagetu z benzinky :-D

Soutěžila jsem s Comíkem, Jessákem a Viktorkou. S tou jsem si nikdy ani neházela, takže první společný talíř byl 5 minut před nástupem na plac a zrovna moc se nepovedl... Druhý už byl naostro v DogDartbee. Vikča je prostě úžasná, božsky skáče a krásně chytá. Takže se nám podařilo probojovat se do semifinále. A pak do finále. A pak VYHRÁÁÁT!!! :-) Trocha statistiky - měla jsem dosud půjčené 4 psy. Pominu-li Hermionu, u které jsem byla ráda, když za diskem vůbec běžela, byl to Kerry, Jess a Viktorka. A se všemi se mi podařilo vyhrát DogDartbee, přičemž s Kerrym a Vikčou mi k tomu stačil jediný start a předtím jsem s nimi netrénovala... Začíná to tu smrdět, že? Tak rychle pryč :-)

Ohledně závodění mám z víkendu 3 zážitky. Vítězství s Viktorkou je na prvním místě, pochopitelně. Potom zkušenosti v Dartbee - 3 psi, každý jinak skáče, každý je jinak rychlý s jinou dráhou běhu a letu a každý má jiný disk. Takže to chtělo jednou s Airem rovný rychlý hod na střed, podruhé s Xtra pomalejší vyšší hod na kraj terče a konečně potřetí se SuperHerem vysoký hod pro splašenou malinu, která půlku cesty od startu k terči doletí, takže mnohem kratší než předtím. No prostě šílenost! :-) A ten poslední zážitek byl s Comíkem v Quadrupedu. Ten jeho výkon byl tak strašně strašný, že to nebylo ani k pláči... Což byl náš rychlý konec :-D V Super MiniDistance závodil Comík s Michalem - výkon standardní. A já jsem pro změnu házela s Jessákem a docela se nám to povedlo :-)

Závody se povedly, místo se osvědčilo, tak uvidíme, jak s tím příští rok organizátoři naloží.

Výsledky: klik!, naše výsledky: klik!