wz
6. 8.9.2013

Mistrovství ČR v dogfrisbee (Nymburk)

Již tradičně začíná nymburský závod v pátek Quadrupedem a končí v neděli velkým freestylovým finále. Nechyběli jsme ani jeden den, ale Comík se aktivně účastnil jen v pátek, s Jessákem jsme zkusili poslední letošní freestyle v sobotu a v neděli jsme byli za diváky a fandili jsme.

Při pátečním Quadrupedu se nám vůbec nedařilo, jak bych si představovala, přišlo mi to letos nějak...jak to říct...lámané přes koleno. Ani nevím proč. Každopádně netrénink je znát, mé hody byly zklamáním, a to nejen pro mě, jak bylo slyšet od startovní lajny... ;-) Pak už zbývalo se jen dostatečně uklidnit a předvést v sobotním freestylu s Jessem náš standardní výkon, i když poslední dobou se nám ani v tréninku (kterého také moc nebylo) zrovna nedařilo. V Nymburce se ale hodně věcí povedlo a myslím, že jsme se s freestylem nerozloučili špatně! :-)

Celý víkend mi přišel i z organizačního zákulisí nebývale klidný. Asi by se mnou nesouhlasili všichni, ale hektické pobíhání sem a tam a shánění věcí na poslední chvíli jsem prostě nezaznamenala... Tak zase za rok, snad v podobném duchu!