wz
21. - 22.9.2013

DiskoDog Distance Mánia (Váhovce, Slovensko)

Jeli jsme jako rozhodčí, pomocníci i závodníci na první distanční dogfrisbee závody na Slovensku. Akce byla příjemná, počasí ideální, závodníků tak akorát včetně začátečníků i mistrů.

V sobotním Dartbee jsme měli s Comíkem asi hodně velké štěstí :-) Protáhli jsme se do semifinále, pak i do finále... A nakonec jsme brali 3.místo!!! Příjemné překvapení ;-) V nedělním Quadrupedu jsme zase měli kapku smůlu. S Comíkem jsme se vůbec nesešli ve formě. Co já hodila slušně, to on pinknul a nechytil, co já hodila nahouby, s tím on nemohl nic dělat, většinou to nestihl doběhnout. V poslední šanci jsme nastupovali hned zkraje a jediným hodem jsme téměř vyrovnali osobní rekord. Comík chytil disk ve vzdálenosti 54 metrů. Celou poslední šanci jsme vedli, až poslední závodnice nás svým posledním hodem překonala. A to ani ne o metr... Jen o tenhle fous nám uniklo finále, to zamrzí :-D Nicméně Comík mě nadchnul právě v té poslední šanci - nastupoval na plac s ohromným nadšením, sama jsem byla až vyvedená z míry. A proto děláme frisbee, protože nás to oba baví! :-)

Třešnička na dortu - sobotní turnaj v KanJamu jsme s Michalem vyhráli. Byl to dobrý trénink na ME, které se koná již za 6 dní v Praze a kde nebudeme chybět...