wz
23. - 24.8.2014

Memoriál Jindry Pecháčka (Městec Králové)

Ani na těchto závodech Comík nakonec nezávodil, i když nám to původně bylo povoleno. Kulhal ale víc než bych chtěla (to znamená malinko, ale ani to nechci!)... ;-)

Závody byly letos přesunuté z megalomanského CACITu na vesnický cvičák v Městci Králové. A že to byla velká změna, která byla rozhodně významně ku prospěchu celé akce! Příjemné zázemí, prima občerstvení a totální pohoda. I před pořadatelské povinnosti jsem měla pocit, že díky všem skvělým lidem okolo se to organizovalo tak nějak úplně samo... Večer jsme poseděli s kytarou u táboráku, a to byla teprve paráda. V brzkých ranních hodinách se šlo spát a sotva po několika hodinkách v říši snů opět vstávat a závodit :-) Domů jsem přijela unavená, ale naprosto spokojená a plná báječných pocitů. Dogfrisbeečkáři, díky za to, jací jste!

A něco málo k výsledkům... Jak jsem již psala, Comík nezávodil, ale v poslední době se dost rozmohlo půjčování psů :-) V Jindrově hře je to dokonce pravidlem - člověk soutěží s vylosovaným psem. Dostala se mi do ruky Lajka, šikovná milá borderka z Brna. Chytala jako ďas, já si po dopoledním výkonu s Jessákem v oficiálním Dartbee (asi 160 bodů) trošku poštelovala házení a bylo z toho 190 bodů a postup do finále! :-) Tam se nám povedly hned 2 stovky a s celkovými 290 body jsme skončily druhé. To bylo radosti! :-)

Hlavní překvapení ale přišlo v neděli v Quadrupedu. Byly mi nabídnuty 2 fenečky - Mexxa a Chilli. Nakonec jsem vybrala kelpinku z Poděbrad, protože za 14 dní budu shánět psa na MČR. A Chilli, narozdíl od Mexx, bude možná k dispozici na půjčení - takže taková zkouška ;-) Chillinka fungovala nádherně a s jistou dávkou štěstí jsme se dostaly do finále! Podmínky byly příšerné. Vítr nebyl vítr, ale spíš uragán! A výjimečně nebyl zlatým hřebem neděle mužský quadruped, ale ženský - ten totiž sliboval zajímavější metry a souboje :-) No, ve finále jsem si připadala jako Pepa na jarních distančkách v Nymburce (Pepa jistě promine...). Totiž kromě jedné závodnice házely všechny podstatně dál než já. Quadruped je ale o postupném vyřazování a o nervech. A tak bylo po prvním finálovém kole jasné, že budeme s Chilli na bedně. Úžasné, takovou radost jsem neměla ani nepamatuju! :-) Nakonec z toho nějakým nedopatřením bylo dokonce 2.místo! A musím říct, že jsem si i trochu vylepšila reputaci, neboť jsem se trochu rozházela a nakonec se na ty moje metry dalo koukat, myslím... ;-) Prostě spokojenost největší, díky Chillinko (a Terko)!!!