wz
10.5.2009

Neoficiální agility závody (Opatovice n/L)

Na poslední chvíli jsem se rozhodla jet sama autem, takže jsem měla panickou hrůzu z toho, jestli bude kde zaparkovat, ale vyšlo to krásně, ani jsem nemusela nikam couvat :-)

V prvním běhu jsme měli ve své kategorii nejvyšší postupovou rychlost !5,03! Bohužel shozená laťka nás posunula na čtvrté místo. Co mě ale mrzí víc je, že nevím, proč ji Comík shodil.

Na těchto závodech byly snížené překážky, proto mě mrzelo, když Comík shodil (v prvním běhu, v tom druhém to byla moje chyba, málem jsem o tu překážku zakopla sama a Comík sledoval, co to vyvádím a neskočil dobře). Ale co mě hrozně potěšilo byly zónovky! Na cvičáku nemáme áčko, takže naposledy viděl to služebácké někdy v listopadu nebo říjnu. Tam se ale chodí pěkně z klidu, pomalu, u nohy a nemá žádné zóny. Myslím, že Comík trochu zaváhal, ale překonal ho bez problému, dupnul na barvičku a to samé na kladině, jen s tím rozdílem, že tu aspoň máme na cvičáku.

Video bude, výsledky ZDE.

Sponzoří no.1 Sponzoři no.2 Lump Kája a Lucy, Agility HK Kája a Lucy, Agility HK Velškorgi - úplně v něm poznávám Bertíka! Ten pes ji záviděníhodně poslouchal i bez vodítka! Obří šeltiáček a malá slečinka :-) Roník, Agility HK Mrk! Tahle krasavice se nám usadila na boudičce